Nákupní řád

I. Základní ustanovení nákupního řádu:

Tento nákupní řád je závazným ustanovením, a shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi, jakožto nakupujícím zákazníkem (dále jen Kupující), a provozovatelem internetového obchodu firmou Karel Koudelka, PE+KA (dále jen Prodávající).

Provozovatelem internetového obchodu je firma Karel Koudelka, PE+KA., Zeyerova 297/10, Liberec 1, 46001

Provozovna podléhá EET.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

II. Objednávka zboží:

Zboží je možné si objednat denně, po dobu 24 hodin. Prodávající si vyhrazuje právo na vyřizování objednávek v jeho vyhrazeném čase, a to od PONDĚLÍ do PÁTKU, v době od 9:00 do 16:00 hodin. Pokud vaše objednávka dorazí mimo tento vyhrazený čas, bude zařazena v následujícím vybraném čase.

Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě, emailem, nebo telefonicky na kontaktním čísle Prodávajícího. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co Kupující obdrží e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu, a tedy za objednávku závaznou. Prodávající si však vymiňuje zrušit objednávku a odstoupit od smlouvy v případě že na e-shopu je uvedená cena chybná, nebo na skladě již není nabízené zboží .O této situaci je zákazník okamžitě vyrozuměn e-mailem nebo telefonicky.

Kupující bere na vědomí a souhlasí se skutečností, že prodávající jej může v souvislosti s jeho objednávkou požádat o prokázání splnění podmínky, dle § 12. odst. 1pís. a) zákona č. 379/2005 Sb., v platném znění, tj. že Kupující není osobou mladší 18- ti let (např. předložením prostřednictvím kopie nebo obrazového záznamu průkazu totožnosti Kupujícího). Na tuto žádost Prodávajícího je Kupující povinen reagovat v určitém časovém horizontu, který určí sám prodávající. Neprokázání této podmínky Kupujícím na žádost Prodávajícího, je důvodem ke zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy ze strany Prodávajícího.

III. Ceny : Ceny jsou uvedeny s DPH , při nákupu přímo v prodejně jsou za platbu v hotovosti.

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě, bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uvedené v internetovém obchodě jsou platné a závazné v okamžiku, kdy byly potvrzeny automatickým potvrzením e-mailem nebo telefonicky, /mimo situaci popsanou v bodě II - změna ceny nebo doprodání zboží /.

Všechny ceny uvedené v internetovém obchodě jsou zobrazovány včetně DPH. Prodávající je plátcem DPH.

IV. Informace o zboží :

Veškeré uvedené informace o zboží jsou převzaté od našich dodavatelů. Nepřebíráme odpovědnost za jejich platnost. V případě obrázků uvedených u zboží se jedná o ilustrační foto.

V. Doba dodání zboží :

Většinu nabízeného zboží je Prodávající schopen vyexpedovat do 3 pracovních dnů. Společně s obvyklou dobou dodání balíků dopravní službou (PPL, DPD, ČESKÁ POŠTA) celková doba od objednávky k doručení zásilky Kupujícímu nepřesáhne 1 týden. Prodávající nemůže ovlivňovat doručovací doby dopravních služeb.

V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do 1 týdne, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužení dodací lhůty a domluví si odsouhlasení a způsob realizace této objednávky s kupujícím.

VI. Způsob dopravy + poštovné :

Zboží dodává Prodávající na dobírku PPL, DPD,nebo Českou poštou . Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu, ani samotného zboží. 

 Při osobním odběru se neplatí žádný příplatek a některé zboží je doplněno bonusem v hodnotě 1-2% ceny zboží.

VII. Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího :

Zrušit objednávku před expedicí je možné do 1dne od vystavení objednávky telefonicky na číslo +420 603 493 007, nebo e-mailem na adresu pekalbc@atlas.cz . Po odeslání již nelze objednávku zrušit a lze ji vrátit dle níže uvedeného.

Dle zákona 367/2000 Sb. má Kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů, od převzetí plnění bez udání důvodů. Zboží musí být vráceno na adresu Prodávajícího jako obyčejný balík, nebo osobně do provozovny Prodávajícího. Zásilky vrácené formou dobírky nebudou přijaty. Zboží včetně originálního obalu musí být v bezvadném stavu ( nepoškozeno, neporušeno a včetně všech dokladů, návodů, záručních listů, apod.) schopno další distribuce.Viz také reklamační řád. Součástí vrácené zásilky musí být kopie dokladu o koupi v našem e-schopu ( faktura, pokladní daňový doklad.) Na základě takto vráceného zboží budou Prodávajícím neprodleně vráceny peníze za objednané zboží, a to ve výši částky, za kterou bylo zboží zakoupeno.

V případě nedodržení výše uvedených podmínek nebude Prodávající schopen akceptovat odstoupení od smlouvy, a zboží bude vráceno na náklady Kupujícího zpět.  Na vrácení zboží je potřeba předem upozornit tefonem nebo e-mailem Prodávajícího, a to ve znění : Jméno a příjmení, datum uskutečnění objednávky, případně důvod vrácení zboží, číslo objednávky.

Zboží zakoupené přímo v naší prodejně je prodáno v režimu kamenného obchodu s předvedením a kompletací výrobku a podléhá režimu běžného prodeje. Cenu podobnou ceně na www stránkách Vám budeme pokud možno garantovat také v naší prodejně.

VIII. Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího:

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případě:

že se zboží již nevyrábí nebo neprodává kdy není schopen doručit zboží v daném termínu, kdy se výrazně změnila cena dodavatele zboží, nebo bylo chybně uvedeno na e-shopu, nebo kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího

IX. Kontakt: Karel Koudelka, PE+KA    Zeyerova 297/10     Liberec 1 46001

Tel: 603 493 007

Buďte v obraze! informujte se s našim newsletterem